Rekonstrukcja OLAPLEX

OLAPLEX – ubiezpieczenie dla twoich włosów

OLAPLEX to pierwszy i jedyny opatentowany produkt, który odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosów, redukując w ten sposób uszkodzenia mechaniczne i te spowodowane zabiegami chemicznymi. To rewolucyjny system, który służy do rekonstrukcji i odbudowy zniszczonych włosów. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule włosy są zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System OLAPLEX umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Olaplex nie wypłukuje się z włosów I nie zostaje na włosach tak jak odżywki, maski, tylko staje się częścią włosów.
OLAPLEX może być stosowany przez kobiety w ciąży. Zawiera tylko naturalnie składniki, więc nie ma tego nieprzyjemnego zapachu i praktycznie nie powodują reakcji alergicznych. Nie ma mowy o swędzeniu skóry głowy czy pieczeniu.

Czym różni się OLAPLEX od keratynowego prostowania włosów?

Keratynowe prostowanie nie odbudowuje struktury wewnętrznej włosów tak jak robi to OLAPLEX. Wpływa natomiast bardziej na strukturę zewnętrzną czyli łuski włosów. Powoduje to tym smym ich wygładzenie. OLAPLEX nanomiast odbudowuje i rekonstruuje mostki dwusiarczkowe znajdujące się wewnętrz włosów, ale nie wpływa w tak dużym stopniu na strukturę zewnętrzną, jak to robi keratynowe prostowanie.

Jeśli chcesz podarować ten rewolucyjny zabieg bliskiej osobie, zapraszamy do wykupienia Bonu Podarunkowego.