Rubinowy zabieg bankietowy

Rubinowy zabieg bankietowy – wyraźnie odmłodzi twoją skórę, sprawi że będzie promienna i świeża!

Zabieg bankietowy jest to kompleksowy rytuał dla twarzy szyi i dekoltu. Daje natychmiastowy efekt odświeżenia, liftingu oraz rozjaśnienia skóry. Doskonale sprawdza się przed ważnym spotkaniem, czy imprezą okolicznościową.
Preparaty kosmetyczne oraz użyta aparatura zostaną dobrane na podstawie typu cery, aby zagwarantować jak najwyższą jakość zabiegu. Zabieg składa się z delikatnego, ale dokładnego oczyszczenia skóry, tonizacji, peelingu. Następnym krokiem jest aplikacja ampułki, czyli skoncentrowanej ilości odpowiednich dla skóry składników aktywnych. Ampułka jest wprowadzona manualnie lub za pomocą ultradźwięków. Następnie nakładana jest maska intensywnie liftująca, która dodatkowo odżywi i odświeży cerę. Pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu wzbogacona jest troską o delikatną skórę wokół oczu, która wymaga specyficznej opieki. Sprawia ona, iż spojrzenie staje się pełne blasku, a cienie i obrzęki zostają zniwelowane. Ponadto rytuał jest wzbogacony o masaż, który doskonale liftinguje twarz, szyję, dekolt oraz okolice oczu. Na zakończenie nakładany jest krem, który sprawi, iż skóra będzie miała promienny i pełen blasku wygląd.
Zabieg bankietowy sprawi, iż Twoja cera olśni każdego swym wyglądem, dzięki czemu poczujesz się jak gwiazda na czerwonym dywanie.

W naszym salonie możesz również w spektakularny sposób zadbać o włosy dzięki zabiegowi rekonstrukcji OLAPLEX.