Rekonstrukcja JOICO

JOICO k-pak hair repair system - profesjonalny zabieg rekonstrukcji włosów

Rekonstrukcja JOICO K-Pak Perair System to przeznaczony dla każdego typu włosów profesjonalny 4-etapowy zabieg, który odbudowuje i wzmacnia znicsczone włosy, zwiększa ich blask, przywraca optymalne nawilżenie oraz przedłużą trwałość koloru włosów farbowanych.
Wykonany przed koloryzacją lub trwałą ondulacją sprawi, że włosy będą właściwie przygotowane do zabiegu i odpowiednio chronione oraz staną się podatne na stylizację, ich kolor będzie trwalszy i bardziej nasycony, a skręt pełny i wyrazisty. Zabieg rekonstrukcji włosów JOICO polecany jest wszystkim, którzy marzą o jedwabistych, gładkich i zdrowych włosach.

Pierwszy etap zabiegu polega na otwarciu łusek i oczyszczeniu włosów z różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym minerałów i kosmetyków, a tym samym na przygotowaniu ich na przyjęcie kompleksu 19 aminokwasów o różnych masach cząsteczkowych, kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa.

Drugi etap zakwasza włosy po dogłębnym oczyszczaniu (ze względu na pielęgnację bogatą w emolienty moje włosy zostały oczyszczone trzy razy), czyli przywraca im odpowiednie pH i wyrównuje porowatość.

Trzeci etap polega na intensywnej odbudowie włosów - na włosy zostaje nałożony Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor, który wnika głęboko aż do rdzenia włosa i silnie go regeneruje.

Czwarty etap zabiegu polega na intensywnym nawilżeniu, ochronie, wygładzeniu, nabłyszczeniu i poprawie elastyczności włosów za pomocą Joico K-Pak Intense Hydrator.

K-PAK Hair Repair System polecamy:

  • dla osób pragnących mieć zdrowe, lśniące włosy od nasady, aż po końce
  • do włosów uwrażliwionych
  • do włosów suchych, łamliwych
  • do włosów poddawanych zabiegom chemicznym
  • do włosów poddawanych częstej stylizacji
  • do długich włosów do włosów kręconych, niezdyscyplinowanych
  • do włosów podatnych na wpływ czynników zewnętrznych: słońce, wiatr, mróz