O Nas

O NAS

Świat jest piękny, jeśli dobrze się czujesz i dobrze wyglądasz. Jak tego dokonać? Pozwól nam udoskonalić siebie w salonie ZEBRA. Proponujemy kompleksowe, profesjonalne i nowoczesne usługi fryzjerskie oraz kosmetyczne. Specjalizujemy się w zabiegach odnowy włosów, koloryzacji, dłoni, stóp, pielęgnacji twarzy oraz makijażach. W naszym salonie nieustannie dążymy do sprostania twoim oczekiwaniom. Naszą filozofią jest dbanie o klientach wysoki profesjonalizm wykonywanych usług. Ciepła, dyskretna atmosfera oraz profesjonalna i kompleksowa opieka to szczegóły, które Cię urzekną. Dążenie do Twojego zadowolenia, abyś po wyjściu z salonu wyglądała olśniewająco – to nasz cel.

Salon ZEBRA – to miejsce, w którym wykształcony personel podaruje radość każdemu klientowi. Zapraszamy na profesjonalne zabiegi, pyszną kawę oraz miłą atmosferę!

Profesjonalne fryzjerstwo i kosmetyka – salon fryzjersko-kosmetyczny w Krakowie na osiedlu Dywizjonu 303, 62F. Serdecznie zapraszamy.

NASZ ZESpół

Liliana

fryzjerka stylistka

     Założycielka salonu ZEBRA, mistrzynia koloryzacji włosów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w Ukrainie po zakończeniu studiów. Po przeprowadzeniu do Krakowa założyła swój salon i już od 6 lat cieszy swoich Klientów jakościowym wykonaniem usług.
     Pasjonatka długich włosów. Specjalizuje się w blondach i koloryzacjach wielotonowych. Ważne są dla niej trwałość, użyteczność i piękno. Jej hobby to joga i moda. Fryzjerstwo to jej największa pasja.

Maryna

stylistka paznokci

     Perfekcjonistka na każdej płaszczyźnie. W pracy cechuje ją zarówno profesjonalizm, jak i indywidualne podejście do Klienta, niezbędne dla uzyskania najlepszych efektów. Swoją przygodę z paznokciami rozpoczęła w Ukrainie 7 lat temu. Przez 3 lata pracowała w salonie urody w Belgii, w tamtym okresie zdobyła duże doświadczenie w żelowym przedłużaniu paznokci. W naszym salonie Klienci doceniają ją za precyzyjność, kreatywność oraz indywidualne podejście. Interesuje ją sztuka współczesna, sport i dalekie podróże.

Irena

stylistka włosów męskich

     Jest to jedna z naszych najmłodszych zawodniczek. Maniaczka włosów męskich.
Jej zadaniem jest dbanie o dobry wygląd męskiej części naszej klienteli.
     Uśmiechnięta, pracowita i pozytywnie nastawiona. Irena nie przestaję się uczyć i rozwijać swoje umiejętności w zakresie barberstwa, bo wie, że żeby być na topie, trzeba być na bieżąco. Jej zawód to także jest jej pasja. Klienci doceniają jej dokładność oraz dążenie do perfekcji.
     Wolny czas spędza z bliskimi, spaceruje i uwielbia rysować obrazy.

Julia

stylistka paznokci

     Miłośniczka stylizacji paznokci. Na co dzień jest uśmiechnięta, pomocna i pełna energii. Jej zawód to także jej pasja. Jej przygoda z paznokciami rozpoczęła się 9 lat temu w Ukrainie. Od tego czasu Julia ciągle poszerza swoją wiedzę, podąża za trendami i podnosi swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Klienci bardzo doceniają ją za komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem, co przekłada się na efektywność jej pracy.
     Swój wolny czas uwielbia spędzać aktywnie z rodziną, spaceruje.

Inesa

fryzjerka stylistka

     Najbardziej doświadczona profesjonalistka w naaszym zespole, pasjonatka i miłośniczka fryzjerstwa. Jest zawodową fryzjerką. Lubi krótkie damskie cięcia, wielotonowe koloryzacje i strzyżenia męskie. Dynamiczna, ma mnóstwo energii. Fryzjerstwo to jej największa pasja, już od kilkunastu lat.
     W naszym salonie wykonuje także zabiegi związane ze stylizacją oraz farbowaniem henną brwi. Jej ulubionym hobby jest rysowanie farbami. Kocha zwierzęta i kwiaty, szczególnie róże.