O NAS

    Świat jest piękny, jeśli dobrze się czujesz i dobrze wyglądasz. Jak tego dokonać? Pozwól nam udoskonalić siebie w salonie ZEBRA. Proponujemy kompleksowe, profesjonalne i nowoczesne usługi fryzjerskie oraz usługi stylizacji paznokci. Specjalizujemy się w zabiegach odnowy oraz pielęgnacji włosów, koloryzacjach, strzyżeniach zarówno damskich jak i męskich, a także w stylizacji paznokci różnymi metodami. W naszym salonie nieustannie dążymy do sprostania twoim oczekiwaniom. Naszą filozofią jest dbanie o klientach i wysoki profesjonalizm wykonywanych usług. Ciepła, dyskretna atmosfera oraz profesjonalna i kompleksowa opieka to szczegóły, które Cię urzekną. Dążenie do Twojego zadowolenia, abyś po wyjściu z salonu wyglądała olśniewająco – to nasz cel.

        Salon fryzjerstwa i stylizacji paznokci ZEBRA – to miejsce, w którym wykształcony personel podaruje radość każdemu klientowi. Zapraszamy na profesjonalne zabiegi, pyszną kawę oraz miłą atmosferę!
        Profesjonalne fryzjerstwo i stylizacja paznokci – salon ZEBRA  w Krakowie na osiedlu Dywizjonu 303, 62F. Serdecznie zapraszamy!

Nasz zespół

Liliana
fryzjerka stylistka

     Założycielka salonu ZEBRA, mistrzynia koloryzacji włosów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła w Ukrainie po zakończeniu studiów. Po przeprowadzeniu do Krakowa założyła swój salon i już od 6 lat cieszy swoich Klientów jakościowym wykonaniem usług.
     Pasjonatka długich włosów. Specjalizuje się w blondach i koloryzacjach wielotonowych. Ważne są dla niej trwałość, użyteczność i piękno. Jej hobby to joga i moda. Fryzjerstwo to jej największa pasja.

Maryna
stylistka paznokci

     Perfekcjonistka na każdej płaszczyźnie. W pracy cechuje ją zarówno profesjonalizm, jak i indywidualne podejście do Klienta, niezbędne dla uzyskania najlepszych efektów. Swoją przygodę z paznokciami rozpoczęła w Ukrainie 7 lat temu. Przez 3 lata pracowała w salonie urody w Belgii, w tamtym okresie zdobyła duże doświadczenie w żelowym przedłużaniu paznokci. W naszym salonie Klienci doceniają ją za precyzyjność, kreatywność oraz indywidualne podejście. Interesuje ją sztuka współczesna, sport i dalekie podróże.

Irena
stylistka włosów męskich

     Jest to jedna z naszych najmłodszych zawodniczek. Maniaczka włosów męskich.
Jej zadaniem jest dbanie o dobry wygląd męskiej części naszej klienteli.
     Uśmiechnięta, pracowita i pozytywnie nastawiona. Irena nie przestaję się uczyć i rozwijać swoje umiejętności w zakresie barberstwa, bo wie, że żeby być na topie, trzeba być na bieżąco. Jej zawód to także jest jej pasja. Klienci doceniają jej dokładność oraz dążenie do perfekcji.
     Wolny czas spędza z bliskimi, spaceruje i uwielbia rysować obrazy.

Inesa
fryzjerka stylistka

     Najbardziej doświadczona profesjonalistka w naszym zespole, pasjonatka i miłośniczka fryzjerstwa. Jest zawodową fryzjerką. Lubi krótkie damskie cięcia, wielotonowe koloryzacje i strzyżenia męskie. Dynamiczna, ma mnóstwo energii. Fryzjerstwo to jej największa pasja, już od kilkunastu lat.
     W naszym salonie wykonuje także zabiegi związane ze stylizacją oraz farbowaniem henną brwi. Jej ulubionym hobby jest rysowanie farbami. Kocha zwierzęta i kwiaty, szczególnie róże.